Градинките ќе продолжат со работа

Дневните КОВИД билтени се уште не ги предомислуваат властите повторно да стават клуч на градинките. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер