Потрошувачката кошница станува се „потешка“

Се потешка станува потрошувачката кошничка во време на корона кризата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер