Ковид панедмијата и како да се организираат домашните слави?

Утре е Петковден, православните верници традиционално започнуваат да ги чествуваат зимските домашни слави. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер