Битиќи:Ограничувањето на работното вр. до 23 час засега ќе важи само за угостителските објекти

Ограничувањето на работното време до 23 часот засега ќе важи само за угостителските објекти, вели вицепремиерот Фатмир Битиќи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер