Пожарникарите протестираа поради неисплаќањето на надоместокот за опасност при работа

Пожарникарите на Град Скопје во бригадата во Автокоманда протестираа поради не исплаќањето на надоместокот за опасност при работа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер