СДСМ го одржа 25-иот конгрес на партијата за прв пат воопшто преку дигитална технологија

Наместо највисоките тела, социјалдемократите ќе бираат претседател на партијата преку непосредни избори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер