Џафери: Собранието мора да има алтернативни правила за функционирање во алтернативни услови

Пандемијата со Ковид 19 иницира речиси сите области да го преорганизираат своето работење. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер