518 позитивни случаи на Ковид-19, деветмина починати во последното деноноќие

Министерството за здравство соопшти дека во последново деноноќие се регистрирани 518 новозаразени лица во Македонија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер