Пратеникот Дурловски го напушта Собранието

Станува ли пратеничката функција се помалку атрактивна, а Собранието повеќе не се смета за вистинското место да се водат политичките битки? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер