Заев:Нема да дозволиме пречки за почеток на преговорите со ЕУ

Заев не размислува за план Б и за евентуално вето од Бугарија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер