Доживотен затвор за двојниот убиец Марјанчо Велев,ги фрлал телата на жртвите во браната Турија

Струмичкиот двоен убиец Марјанчо Велев, кој жртвите ги застрелуваше, а потоа ги фрлаше во браната Турија е осуден на доживотна робија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер