Бројот на ковид позитивни расте, колку се почитуваат мерките?

Зошто мерките за заштита не даваат резултат? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер