Груби: На седницата на владата се очекува избор на повеќе директори

На владината седница денеска се очекува да се изберат поголем број на директорски позиции во државните претпријатија и институции , најави првиот вице премеир Артан Груби. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер