Нова рекордна бројка: 641 позитивни на коронавирусот, 12 лица починаа

Загрижувачкиот тренд на ширење на коронавирусот продолжува и денеска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер