Заев за Канал 5: Не гледам потреба од лидерска средба за Бугарија, Мицкоски нема став

Кратко траеа надежите на опозициската ВМРО-ДПМНЕ за нова лидерска средба која би се фокусирала на односите со Бугарија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер