МЗ: Маска, дистанца и хигиена може да го стопираат ширењето на ковид-19

Октомвриското сонце ги наполни парковите. Скопјани од најмали до највозрасни уживаа во Градскиот парк како омилена дестинација. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер