Стевановиќ: Ако продолжиме да се однесуваме вака, црно сценарио нема да ни избега

Ако продолжиме да се однесуваме вака, црно сценарио нема да ни избега, вели директорката на Клиниката за инфективни болести, доктор Милена Стевановиќ, во неделното интервју за Радио Слободна Европа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер