165 основни и само четири средни училишта добија согласност за настава со физичко присуство

Вкупно 169 училишта ќе спроведуваат настава со физичко присуство, одлучи Владата вечерва. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер