Бектеши: Ќе има субвенции за вработувања на етничка основа

Има ли различни толкувања во владата на точката која се однесува за субвенционирање на вработувања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер