Собранието расправа за предлозите за заменици министри

Собранието расправа за предлог заменици министри. Сепак во фокусот на дебата други теми како договорот со Бугарија и состојбата со коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер