Корона кризата го отежна, но не го сопре меѓудржавниот транспорт

Корона кризата го отежна, но не го сопре меѓудржавниот транспорт. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер