Новинари, политичари и други прислушувани сведочат во „Таргет-Тврдина“

Новинари, политичари и други кои биле прислушувани во периодот од 2008 до 2014 година сведочат на денешното рочиште на случајот за незаконското следење на комуникациите „Таргет-Тврдина“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер