Дали истакнувањето на албанското знаме во министерските кабинети е законско?

Постои ли кабинет на функционер Албанец во Владата без истакнато албанско знаме? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер