Вицепремиерот за евроинтеграции, Димитров во посета на Брисел

Германија не се откажува од европската перспектива на Македонија и покрај најавите за можни блокади од официјална Софија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер