ЦО на ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе избере нов состав на ИК

Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ попладнево ќе одржи седница за избор на нов извршен комитет на партијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер