Бектеши: Субвенции за етничките вработувања од следната година

Субвенции за етнички вработувања сепак ќе има и тоа од наредната година, тврди министерот за економија Крешник Бектеши. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер