Комисијата за здравство ќе ја разгледува можноста за целодневна настава во училиштата

Комисијата за здравство викендов ќе ја разгледува можноста за целодневна настава во училиштата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер