Наставничката Георгина Димова од Неготино на час го викна Бил Гејтс

Комисијата за здравство ќе ја разгледува можноста за целодневна настава во училиштата а како што е веќе познато Министерството за образование го објави планот за он лајн настава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер