И денеска голем број починати и заразени

Црниот биланс за починати и заразени од коронавирусот и натаму се зголемува. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер