Дојавата за бомба – тест за безбедносните служби

Идентитетот на човекот кој вчера пријави за подметнати бомби кај Универзална и е познат и полицијата, која работи на расчистување на случајот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер