Нуредини проговори македонски јазик

По една година и три месеци од преземањето на министерската фотеља Насер Нуредини прозборе на македонски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер