Врховен ги потврди пресудите за Јанкуловска, Груевски и Поповски

Врховниот суд по една година преиспитување ги одбижалби на одбраната за пресудата за случајот “Тенк. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер