Лажна тревога на ,,Партизанска” - Полицијата пронајде две ваги

Околу еден час најголемата улица во Скопје, Партизанска беше блокирана во делот кај Универзална.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер