Скандалозно:За Бугарија, Македонците биле проект на Тито!

Скандалозно. „Добрососедството“ на Софија спакувано во документ до членките на Унијата испорачува серија обвинувања до македонската влада пред официјалниот почеток на преговорите.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер