БЕСА со двајца, А ДУИ со петмина заменици министри

БЕСА со двајца а ДУИ со петмина заменици министри во новата Влада..Директорските места сеуште се договараат.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер