„Добрососедството“ од Софија како услов за преговорите со ЕУ!

Бугарија смета дека македонските историчари се винови што мешовитата комисија нема напредок во работата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер