Адеми: Министерството е на став за учебна година во училиште

Министерот за образование стои на ставот дека најдобра настава е во училишните клупи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер