Утре продолжуваат протестите против покачување на цената на струјата

Продолжуваат протестите против одлуката за зголемување на цената на електричната енергија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер