Ахмети организира средба на албанските партии на годишнината од рамковниот договор

Попладнево претседателот на ДУИ, Али Ахмети организира средба на лидерите на партиите од албанскиот кампус. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер