УХМР: Попладне нестабилно со локален пороен дожд

Нестабилно време со поројни дождови, засилен ветер и грмежи од Управата за хидрометеоролошки работи најавуваат и за денеска попладне. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер