Поплавени куќи и голема материјална штета по невремето

Силното невреме вчера навечер предизвика голема штета ширум земјава, покрај поплавени домови и улици, има и повредени лица. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер