Tри автомобили запалени на паркинг во Ново Лисиче, причината непозната (видео)

Денеска во 09,10 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул. “АСНОМ“ на паркинг имало опожарено патничко моторно возило, информираат од министерството за внатрешни работи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер