Го зголемија ли журките по плажите и ноќните клубови бројот на заболени од ковид -19?

Журките по охридските плажи и ноќните клуби почнаа да го земаат данокот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер