Продолжуваат разговорите за нова Влада, засега без напредок

Чекор по чекор се оди кон договор, но финален исход од преговорите за обезбедување парламентарно мнозинство засега не се наѕира. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер