Незадоволството од судството,извршителите и поскапувањата ги извадија граѓаните на протест

Стоп за грабежот, порачаа пред Министерството за правда граѓани незадоволни од правосудството во земјава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер