„Стоп за грабежот": Ветинг на судиите и враќање на извршителите во судот

Неформалното здружение на граѓани „Стоп за грабежот" денеска на прес-конференција побара повторно извршителите да се вратат во рамки на судот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер