Туристичките работници најавуваат нови протести и блокада на патиштата

Итна помош од државата, бараат туристичките работници. Во спротивно се закануваат со нови протести и блокада на патиштата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер