И покрај казните продолжуваат „лудите“ забави во кафулињата

Има ли појако? Вака ја опишале синоќешната забавата гостите во Кафе 19 во Струмица. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер