Гиевски: Стартот на учебната година во самите училишта е крајно ризичен

20 проценти од анкетираните родители излегле со став дека се против тоа децата од први септември наставата да ја следат со физичко присуство во училиштата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер