Стабилизирање на времето од понеделник

Попладнево и викендов ќе продолжат врнежите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер